Hizmetler

PROJELENDİRME

Oluşan ihtiyacın niceliği, saha özellikleri, hasta apasitesi ve işletme büyüme ivmesi gibi unsurlar göz önüne alınarak seçilen sistemin projenlendirilip karşı tarafa sunulmasıdır.

ÜRETİM VE MONTAJ

Projelendirilmiş sistemin; tüm güvenlik, sağlık ve teknik prosedürler gözetilerek üretilmesi, gerekli olan tüm testlerin yapılması ve sistemi oluşturan tüm ürünlerin montaj işçiliğinin gerçekleştirilmesi sürecini kapsar.

İŞLETMEYE ALMA

Teknik Servis personeli tarafından gerekli kontroller sağlanarak ürünlerin çevre ve çalışma koşullarının uygunluğunun tekrar kontrol edilir; gerekli tüm güvenlik prosedürleri uygulanarak, tüm ayarlar yapılır.

BAKIM & ONARIM

Periyodik Servis Hizmeti Sözleşmesi kapsamında, belirlenen tarihlerde ürünlerin periyodik bakımları yapılır.

EĞİTİM

OXY World PSA tarafından tedarik edilen tüm ürünlerin sahada sorunsuz işletilmesi için son kullanıcılara teknik eğitim verilir.

YEDEK PARÇA

Yedek parçalara ne zaman ihtiyaç duyulacağını öngörmek kolay değildir. Bu sebeple Medisam Medikal sık kullanılan bütün yedek parçaları kendi deposunda hazır tutar ve ani oluşan yedek parça talebinde müşterilerine hızla yardımcı olur.

Satış Sonrası Destek

OXY World PSA ailesi olarak, “sürekli mükemmellik” mottosu ışığında, sadece satın alma işlemine kadarki süreçte değil, satış sonrasında da müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, işimizin önemli bir parçasıdır.

Ürün yelpazemizdeki tüm ekipmanların, insan hayatı için önemini biliyor; her üretimimizde, bu önemin bilincinde geliştirdiğimiz tüm prosedürlerimizi eksiksiz uyguluyor ve ürünlerimizi, gerekli olan tüm testleri titizlikle yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Yine de ürün kullanımı sırasında meydana gelebilecek her türlü sorun, arıza ve aksaklıkta; her iletişim kanalından destek ekibimize ulaşabilir, satış sonrası destek birimimizle beraber zaman kaybetmeden etkili çözüm sağlayabilirsiniz.

Amacımız, tüm iletişim kanallarını aktif kullanarak, gerek yurt içi gerek yurt dışı müşterilerimizin, OXY World PSA ürünlerini kullanırken herhangi bir kronik sorun yaşamasının önüne geçerek, insan hayatının arz ettiği öneme binaen taraflar arasında sarsılmaz bir güven tesis etmektir.